Parkimisest Mustamäe Silmakeskuse juures

Mustamäe Silmakeskuse maja (Sütiste tee 17, Tallinn) asub tasulise parkimise alal ning sinna on mugav tulla nii auto kui ka ühistranspordiga.

Ühistranspordist toovad Teid meie juurde bussid 11, 12, 20, 20A, 28 ning trollid 3 ja 4 (peatus Sõpruse puiesteel), samuti bussid 17, 17a, 61 (peatus Tervise tänaval).

Kui tulete autoga, jälgige parkimiskorda reguleerivaid ja selgitavaid liiklusmärke. Parkimistasu arvutatakse tunnipõhiselt alates esimesest tunnist ja parkimine on tasuline kõigil nädalapäevadel ööpäev läbi! Piletiautomaadist saab sularaha eest osta parkimispileti, mis tuleb asetada auto armatuurlauale. Automaadid võtavad vastu kõiki münte alates 5-sendistest ning kupüüridest 5- ja 10-euroseid. Iga algav pooltund parkimist maksab 0,50 eurot. Päevapilet (24 tundi) maksab 4,50 eurot. Parkimise eest saate tasuda ka mobiiltelefoniga. Parkimise alustamiseks tuleb saata numbrile 1902 lühisõnum, kuhu sisestatakse auto number, tühik ning parkimistsooni tähis CP20. Parkimise lõpetamiseks tuleb helistada numbrile 1903. Parkimise alustamise SMS-i tasu on 0,32 eurot.

Palun järgige liikluskorraldust! Liikluskorralduse rikkumise korral võidakse Teile esitada leppetrahv või sõiduk sundteisaldada. Parkimist Sütiste tee 17 hoone ümber ei korralda Mustamäe Silmakeskus. Kõigi ettepanekute ja pretensioonidega ning teabenõudega parkimistingimuste, parkimistasude, leppetrahvide ning sõiduki teisaldamise kohta saab OÜ-lt Citypark Eesti telefonil 673 5000 või park@citypark.ee.