Parkimisinfo Mustamäe Silmaarstide juures

Mustamäe Silmaarstide maja (Sütiste tee 17) asub tasulise parkimise alal ning on hästi ligipääsetav nii auto kui ka ühistranspordiga.

Ühistranspordiga toovad teid meie juurde bussid 11, 12, 20, 20A, 28 ja trollid 2, 3, 4, 9 (peatus Sõpruse puiesteel) ning bussid 17, 17a, 61 (peatus Tervise tänaval).

Kui tulete autoga, jälgige territooriumile paigaldatud parkimiskorda reguleerivaid ja selgitavaid liiklusmärke. Parkimistasu arvutatakse tunnipõhiselt alates parkimise alustamise esimesest tunnist ja parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi! Parkimispileti makseautomaatidest saab osta sularaha eest parkimispileti, mis tuleb asetada auto armatuurlauale. Piletiautomaadid võtavad vastu kõiki münte alates 5-sendistest ning kupüüridest 5- ja 10-euroseid. Vastavad selgitused on märgitud ka automaatidele. Iga algav pooltund parkimist maksab 0,50 eurot. Päevapilet (24 tundi) maksab 4,50 eurot. Mugav võimalus on parkimise eest tasuda mobiiltelefoniga. Parkimise alustamiseks tuleb saata lühisõnum numbrile 1902, kuhu sisestatakse auto number, tühik ning parkimistsooni tähis CP20. Parkimise lõpetamiseks tuleb helistada numbrile 1903. Parkimise alustamise SMS tasu on 0,32 eurot.

Palun järgige liikluskorraldust!Liikluskorralduse rikkumise korral võidakse teile esitada leppetrahv või kohaldada sõiduvahendi sundteisaldamist territooriumilt. Parkimiskorra rikkujatele väljastatakse leppetrahv ning jämedalt parkimiskorda eiravad sõidukid teisaldatakse.Parkimist Sütiste tee 17 hoone ümber ei korralda Mustamäe Silmaarstid ning kõigi ettepanekute ja pretentsioonidega ning teabenõudega parkimistingimuste, parkimistasude, leppetrahvide, teisaldamise tariifide ning sõiduki teisaldamise kohta, samuti hoiul olevate sõidukite kohta saab OÜ-lt Citypark Eesti telefonil: 673 5000 või park@citypark.ee.